Moderní výuka

Nejen o technologiích ve vzdělávání

Návody

Zachraňte si svých 15 GB na OneDrive

Před nedávnem představil Microsoft svou představu o neomezeném cloudovém úložišti OneDrive. Jednoduše omezí platícím uživatelům prostor z původní neomezené kapacity na 1 TB a bezplatné úložiště o velikost 15 GB sníží na 5 GB. Pokud používáte právě tento bezplatný účet například kvůli aplikacím Office pro iPad, můžete si svých původních 15 GB ponechat. Stačí kliknout na odkaz na stránkách OneDrive.com a přihlásit se svým účtem. Microsoft tak zareagoval na obrovskou vlnu nesouhlasných komentářů na plánované snížení kapacity.

Pokud ještě svůj účet OneDrive nemáte, můžete si jej zdarma zřídit s 15 GB kapacitou a ihned o zachování kapacity požádat. Ale raději hned, nikdo neví, kdy bude tato možnost ukončena. Postup byl úspěšně vyzkoušen 12. 12. 2015.

Aktualizace 4/2016 – Akce byla bohužel ukončena 🙁

Rychlé odkazy:

button button-2

 

Libor Klubal

Učitel se zkušenostmi ze základní, středního a vysokého školství. Je učitelem matematiky a informatiku na Základní škole Velké Hoštice a působí jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2013 je držitelem titulu ADE (Apple Distinguished Educator) a také certifikace lektora společnosti Apple pro školství.

Jeden myslel na “Zachraňte si svých 15 GB na OneDrive

Komentáře nejsou povoleny.