Moderní výuka

Nejen o technologiích ve vzdělávání

O stránkách

 

Portál Moderní výuka má za cíl ukázat možnosti využití moderních technologí ve vzdělávání. Zaměřuje se na reálné využití v podmínkách českého školství. Autoři jsou převážně učitelé, kteří s technologiemi běžně pracují a snaží se o jejich smysluplnou integraci do běžného učebního procesu.

Na portále najdete zejména konkrétní ukázky z výuky, technické rady a odkazy na novinky z oblasti IT a vzdělávání. Portál původně vznikl jako podpora zavádění tabletů iPad do škol, postupně se ale rozrostl do širšího rozměru a aktuálně zde obecnější pohled na využití moderních technologií ve výuce.


Kdo jsme?

Mgr. et Bc. Libor Klubal, Ph.D.

Autor a zakladatel portálu – nadšený učitel s velkým zájmem o všechny technické novinky.

V současné době pracuji jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, kde vyučuji předměty zaměřené na využití technologií ve výuce. Dále vyučuji matematiku a informatiku na Základní škole ve Velkých Hošticích, kde působím také jako ICT metodik a ředitel. Přes 13 let jsem působil na Wichterlově gymnáziu v Ostravě jako učitel matematiky, informatiky a programování a 8 let také jako zástupce ředitele. O možnostech využití iPadů ve školách přednáším na konferencích v České republice i v zahraničí.

ADE certifikat Jsem certifikovaným školitelem technologií Apple (program Apple Professional Learning Specialist) se zaměřením na využití iPadů ve školách.  V roce 2013 jsem byl vybrán společností Apple k účasti v programu ADE – Apple Distinguished Educator a po absolvování stáže jsem získal oprávnění používat titul Apple Distinguished Educator. Více informací o programu získáte na adrese ade.apple.com.

Zajišťuji školení s akreditací Ministerstva školství a tělovýchovy ČR v systému DVPP. Více informací o možnostech školení přímo ve Vaší škole se informujte pomocí kontaktního formuláře níže, popřípadě navštivte stránky www.iskolstvi.cz.

Mou práci můžete sledovat na sociálních sítích

twitter linkedin youtubefacebookInstagram

 

 

 

Máte nějaký dotaz? Napište.

Další odkazy:

Záznam z konference „Apple ve školství“ (youtube.com).