Moderní výuka

Nejen o technologiích ve vzdělávání

Rychlé zprávy

Slevy aplikací

I když aplikace pro tablety nestojí žádné velké peníze, každá sleva se hodí. Občas se některé aplikace dají „zakoupit“ i úplně zdarma. Kde se ale o slevách dozvědět? Můj oblíbený portál je appshoper.com, o které jsem již psal dříve, má v poslední době občasné výpadky a zpoždění. Proto jsem se porozhlédl po alternativách a ze všech testovaných mě nejvíce oslovil App Sliced. Po registraci umožňuje nastavit upozornění na konkrétní aplikace, lze si nechat zasílat přehled atp. Určitě stojí za vyzkoušení.

Slevy aplikací se vztahují na všechny druhy nákupů, pokud máte tedy vytvořený školní účet a nakupujete v rámci programu VPP, uplatníte slevu nebo nákup zdarma i zde. Stačí se přihlásit do školního účtu a zakoupit pro organizaci odpovídající počet licencí. A klidně myslete dopředu. Pokud máte dnes například 20 iPadů, můžete jich mít příští rok více. Licencí můžete ve školním účtu zakoupit libovolný počet.

Libor Klubal

Učitel se zkušenostmi ze základní, středního a vysokého školství. Je učitelem matematiky a informatiku na Základní škole Velké Hoštice a působí jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2013 je držitelem titulu ADE (Apple Distinguished Educator) a také certifikace lektora společnosti Apple pro školství.