Moderní výuka

Nejen o technologiích ve vzdělávání

Nezařazené

Nový projekt – fórum Učíme s iPadem

logo

Pojďme si radit navzájem. To je hlavní důvod, proč jsem se rozhodl vytvořit společné fórum pro všechny, kteří pracují s iPadem a dalšími Apple technologiemi ve školách. Protože možnosti využití iPadů jsou díky velkému množství aplikací obrovské, není jednoduše možné vyzkoušet vše. Proto si můžeme prostřednictvím fóra navzájem poradit a netrápit se s problémy, které už někdo řešil před námi.

Fórum je rozděleno na základě obvyklých dotazů, které dostávám mailem a také na workshopech, které pořádáme pro učitele po celé České republice. Jedna kategorie je věnována také nástroji iBooks Author, který umožňuje vytvářet vlastní interaktivní materiály.

Fórum je pro čtení přístupné komukoliv. Pokud budete chtít přispívat, je nutná registrace s platným e-mailovým kontaktem. Fórum je provozována na adrese http://forum.vyuka.info.

Libor Klubal

Učitel se zkušenostmi ze základní, středního a vysokého školství. Je učitelem matematiky a informatiku na Základní škole Velké Hoštice a působí jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2013 je držitelem titulu ADE (Apple Distinguished Educator) a také certifikace lektora společnosti Apple pro školství.