Moderní výuka

Nejen o technologiích ve vzdělávání

Nezařazené

Letní škola – Tvoříme s iPadem a pro iPad

Vzdělávací centrum iTeach pořádá od 12. do 15. srpna 2014 Letní školu práce s iPadem pro všechny, kteří se chtějí naučit něco navíc.

LŠ bude zahájena odpoledne v úterý 12.8.2014 a skončí pátečním obědem, tedy 15.8.2014. Účastníci se v rámci čtyř workshopů aktivně seznámí s kreativními aplikacemi pro iPad, s aplikacemi pro vlastní práci žáků v hodinách, budou rozvíjet dovednost práce s multimédii na iPadu a jako bonus navíc vyzkouší práci s nástrojem iBooks Author, který slouží k tvorbě interaktivních učebnic pro aplikaci iBooks na iPadu. Podporou jednotlivých dílen bude kurz iTunes U. Na závěr celé akce proběhne sdílení materiálů, které účastníci během LŠ vytvoří.

Více informací najdete na stránkách Apple ve školství. Na těchto stránkách budou postupně zveřejňovány další informace, již dnes je k dispozici ke stažení přihláška a podrobnosti o obsahu a místu konání.

 

 

Libor Klubal

Učitel se zkušenostmi ze základní, středního a vysokého školství. Je učitelem matematiky a informatiku na Základní škole Velké Hoštice a působí jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2013 je držitelem titulu ADE (Apple Distinguished Educator) a také certifikace lektora společnosti Apple pro školství.