Moderní výuka

Nejen o technologiích ve vzdělávání

Nezařazené

Konference Pracujeme s iPadem

V sobotu 23. února 2013 proběhne v prostorách Wichterlova gymnázia v Ostravě-Porubě konference Pracujeme s iPadem. Konference bude zaměřena na praktické workshopy, na kterých se naučíte využívat iPad v konkrétních situacích. Všechny workshopy povedou zkušení učitelé, kteří Apple technologie využívají ve své každodenní praxi. Workshopy budou probíhat tak, aby mohl každý účastník navštívit alespoň dva různé.

Program konference bude zaměřen mimo jiné na využití iPadu na nižším stupni ZŠ, použití nástroje iBooks Author, využití iPadu jako nástroje učitele, atp.

Předběžné registrace můžete provést prostřednictvím e-mailu na adresu lklubal@gmail.com. Podrobný program a registrační systém na jednotlivé workshopy bude zveřejněn na začátku měsíce února.

Hlavním partnerem konference je společnost iTouch – Solution Expert in Education a Wichterlovo gymnázium v Ostravě-Porubě.

Leták konference Pracujeme s iPadem

Libor Klubal

Učitel se zkušenostmi ze základní, středního a vysokého školství. Je učitelem matematiky a informatiku na Základní škole Velké Hoštice a působí jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2013 je držitelem titulu ADE (Apple Distinguished Educator) a také certifikace lektora společnosti Apple pro školství.