Moderní výuka

Nejen o technologiích ve vzdělávání

Nezařazené

Digitální škola dneška – pozvánka na konferenci

V úterý 26.11.2013 proběhne od 8:00 hodin na SŠTaD, Moravská 2, Ostrava krajská konference zaměřená na metodickou podporu učitelů, kteří se snaží zapojovat digitální nástroje do výuky (všech předmětů). Mezi přednášejícími bude Pavlína Hublová (Metodický portál RVP.CZ), Ondřej Neumajer (o smysluplném zavádění tabletů do výuky), Janek Wagner a zejména pak učitelé škol moravskoslezského kraje, kteří představí konkrétní řešení a zhodnotí, jak se osvědčila při výuce.

Program je rozdělen do dopoledního bloku přednášek a prezentací a odpoledních workshopů. Odpolední workshopy budou věnovány ukázkám různých dotykových zařízení ve výuce.

Jeden z workshopů bude zaměřen na využití iPadů ve školách, jehož program zajišťuji společně s ředitelkou ZŠ a MŠ Vřesina.

Pro přihlášení na konferenci použijte prosím tento odkaz
http://www.kvic.cz/sp/136/Vzdelavani/Jak_se_prihlasit/Poptavky/ICT_projekty

 

Libor Klubal

Učitel se zkušenostmi ze základní, středního a vysokého školství. Je učitelem matematiky a informatiku na Základní škole Velké Hoštice a působí jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2013 je držitelem titulu ADE (Apple Distinguished Educator) a také certifikace lektora společnosti Apple pro školství.